Jak si na nový bazén půjčit z nebankovní půjčky?

Mít bazén na zahradě je veliká paráda. Můžete se koupat kdykoliv budete chtít, nikdo se na vás nebude koukat a budete si moci dělat, co se vám zamane. Koupit nový bazén není levná záležitost, tedy pokud chcete kvalitu. Navíc je třeba investovat i do terénních úprav a koupit hned několik doplňků. Pokud vám nestačí vaše úspory, jako rychlá pomoc se nabízí oblíbená nebankovní půjčka ihned. Proč je výhodná? Jak si o ni požádat?

Proč jsou nebankovní půjčky skutečně výhodné?

Nebankovní půjčky se zásadně liší od bankovních produktů tím, že jsou dostupné většině lidí. Většina bank má stanovena přísná pravidla půjčování, takže nepůjčí například lidem, kteří:

  • nemají trvalý příjem,
  • mají záznam v registru dlužníků,
  • mají exekuci,
  • dluží i jinde,
  • byli někdy v minulosti trestně stíháni.

Nebankovní společnost těmto všem půjčí, stačí totiž, když klient dokáže, že:

  1. je ve věku 21 až 85 let,
  2. je občanem České republiky,
  3. nemá u společnosti jinou půjčku.

Nebankovní půjčky mají velmi rychlý postup vyřízení. Využijte toho!

Další velkou výhodou je, že se nebankovní půjčky ihned vyřizují na webu nebankovní společnosti. Bude vám k tomu stačit jen 15 minut času. Připravte si občanský průkaz, do žádosti se opisuje jeho číslo a je nutné udělat scan obou jeho stran. Dělá se to hlavně pro to, aby si společnost mohla rychle ověřit všechny vaše osobní údaje.

Nastavte si ji správně!

U nebankovní půjčky je nutné správné nastavení. Je třeba dobře spočítat to, jestli budete schopni peníze v termínu vrátit. Každý klient si sám nastavuje sumu i dobu splatnosti. Maximálně si můžete půjčit 10 000 korun.