Když potřebujete nakoupit vánoční dárky, je tu půjčka nebankovní

Než se nadějete, budou tu vánoční svátky. Zkuste vše letos stihnout dříve, abyste si mohli užívat svátky plné pohody a klidu. Jestliže se chcete vyhnout mačkanicím v obchodě, začněte nakupovat dárky pro vaše blízké již nyní. Že vám na ně chybí peníze? Není to žádná překážka. I pro vás je tu výhodná půjčka nebankovní, která vám nabízí až 10 000 korun. Poradíme vám, jak půjčku získat a podíváme se na její hlavní výhody oproti klasickému půjčování v bance.

Půjčka nebankovní jako rychlý zdroj peněz

Půjčka nebankovní byla vytvořena, aby lidem rychle pomohla vyřešit nepříjemnou finanční situaci. Proto je rychlost její hlavní výhodou. Půjčka je koncipována tak, že se vyřizuje online. Nemusíte tedy nikam chodit, stačí zapnout počítač nebo chytrý telefon a pustit se do toho. Na začátku musí vždy stát vaše zodpovědné rozhodnutí, kolik si půjčíte a na jak dlouho:

  • Sumu si můžete volit v rozmezí 500 až 10 000 korun.
  • Doba splatnosti se dá nastavit na 7 až 45 dní.

Pokud budete potřebovat, můžete si kdykoliv během doby splatnosti požádat o posunutí termínu vrácení peněz. To můžete udělat dvakrát, pokaždé o 7 až 30 dní. Žádost o prodloužení je možné poslat i přes SMS zprávu, proto je půjčka nebankovní někdy nazývána jako mobil půjčka.

Půjčka nebankovní jako lepší řešení

Půjčka od nebankovní společnosti se od úvěru od banky zásadně liší vstřícností. Zatímco banka přistupuje ke klientům s nedůvěrou a důkladně si je prověřuje, nebankovní společnost se tak nepřátelsky nechová. Prověří si pouze to, zda u ní žadatel nemá jinou nesplacenou půjčku.

Kdy si o půjčku požádat?

Využijte ji ve chvíli, kdy potřebujete finanční pomoc. Půjčka ihned vám peníze nabídne ihned a hlavně také za nízký poplatek.