Mobil půjčka

Máte problémy s penězi? Už nevíte kudy kam? Nedostává se vám peněz na základní výdaje? Nemáte na zaplacení složenek a bojíte se exekuce? Pohněte se správným směrem. Z patálie vás dostane mobil půjčka. Jak funguje a kde si o no požádat?

Mobil půjčka je produktem nebankovní společnosti

Mobil půjčka se ve finančním světě objevila v roce 2005. Byla vytvořena, aby lidem pomohla získat peníze rychle a pomohla jim tak řešit finanční tíseň. Koncept nebankovního půjčování je velice prostý a výhodný pro každého. Mobil půjčka nabízí menší částku v rozmezí 500 až 10 000 korun. Splatnost se u této půjčky dá nastavit nejdříve na 7 až 45 dní a poté je možné si požádat ještě o prodloužení. O to si každý může požádat dvakrát, pokaždé o 7 až 30 dní.

Mobil půjčka a postup vyřízení

Mobil půjčka se vyřizuje online na stránkách nebankovní společnosti. Nejdříve je nutné použít kalkulátor a zvolit si, kolik si půjčíte a na jak dlouho. Dále je třeba vyplnit formulář. Musí se napsat jen několik základních údajů, jako:

  • Jméno a příjmení,
  • Bydliště,
  • Číslo občanského průkazu,
  • Číslo bankovního účtu (peníze si můžete nechat poslat také poštou),
  • Rodné číslo,
  • Místo narození aj.

K žádost je dále nutné nahrát scan obou stran občanského průkazu. Tím to končí a starost o vyřízení půjčky se posouvá na nebankovní společnost. Ta pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Půjčky proto vyřizuje okamžitě.

Je zdarma pro nové žadatele

Když si o půjčku budete žádat poprvé, můžete využít speciální akce. Pokud si nastavíte sumu na 9000 korun a dáte splatnost na 30 dní, bude vám mobil půjčka poskytnuta zcela zdarma!