Na vybavení bytu vám přispějí nebankovní půjčky ihned

Pokud se chystáte na úpravy ve vaší domácnosti, nevyhnete se výdajům za novou výmalbu, obklady v koupelně nebo nákup dekorací či nového nábytku. Ať už renovujete kuchyň nebo hledáte novou sedací soupravu do obýváku, můžete si být jisti, že vám k novému bydlení dopomohou nebankovní půjčky ihned. Sjednáte je velmi rychle, jsou výhodné a nezatíží vaši kapsu na dlouho.

S nebankovní půjčkou už nemusíte opravy odkládat

Nebankovní půjčky ihned se hodí v mnoha životních situacích. Můžete si je sjednat třeba ve chvíli, kdy vám chybí peníze na zaplacení běžných výdajů, také se hodí vždy, když potřebujete rychle opravit nefunkční domácí spotřebiče, ale na kontě nemáte uloženy peníze navíc. Pokud právě opravujete nebo zútulňujete byt, finská půjčka vám může přispět na:

  • nové obklady v koupelně
  • nákup závěsů do ložnice
  • zbroušení staré podlahy
  • nákup pohovky nebo křesla
  • pořízení chybějícího nábytku do dětského pokoje
  • vybavení pracovny

Proč jsou nebankovní půjčky ihned tak výhodné?

Půjčky poskytované nebankovními společnostmi jsou nabízeny za skvělých podmínek. Jedná se především o půjčky bez registru a poplatků, což znamená, že se s nimi zaplatíte skutečně jen to, co je nutné. Žádné další výdaje po vás nebudou požadovány. Také se vyhnete nepříjemným pohovorům na pobočkách a vyplňování množství papírů. K získání finanční podpory vám totiž postaší podat pouze žádost, ve které uvedete základní informace o sobě. Ty slouží k ověření, že splňujete dvě základní podmínky pro poskytnutí pomoci. Pokud je vám alespoň 21 let a máte české státní občanství, můžete se skoro jistě těšit na novou domácnost.

Jak půjčku sjednáte?

Navštivte stránky nebankovní společnosti, vyplňte online formulář a odešlete jej ke zpracování. Do pár minut zjistíte, zda vám byla půjčka schválena. Získat můžete až 10 000 Kč, které lze užívat  po dobu 45 dnů. Termín splatnosti si ale můžete i zkrátit, je totiž volitelný.