Nebankovní půjčka pro problémové klienty na nový notebook

Porouchal se vám notebook? Nedokážete se bez něj obejít, protože u něj pracujete i trávíte volný čas? Na nákup nového ale nemáte dost peněz? To nemusí ničemu vadit, pomůže vám nebankovní půjčka pro problémové klienty.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty – základní informace

Jak název napovídá, tato nebankovní půjčka je určena pro žadatele, jimž nechtějí vyhovět banky. Není problém, pokud máte záznam v registru dlužníků nebo trestním rejstříku. Nemusíte dokládat potvrzení o svém příjmu ani shánět ručitele či zástavu. Velkou výhodou je, že není potřeba absolvovat žádnou osobní schůzku, takže nehrozí, že by se vám na ní někdo snažil prodat předražené produkty, které ve skutečnosti ani nepotřebujete. Také se vás nikdo nebude vyptávat, na co peníze využijete, tato půjčka není účelová, takže záleží jen na vás, co s ní uděláte.

Jaké podmínky musí žadatel splnit?

  • být občanem České republiky
  • být starší 21 let
  • nemít u vybrané nebankovní společnosti nesplacené pohledávky

Nebankovní půjčka pro problémové klienty – jak na to?

Žádost o poskytnutí půjčky si vyřídíte v pohodlí domova. Existují dvě možnosti. Tou první je, že na webových stránkách poskytovatele vyplníte připravený formulář. Zabere vám to jen pár minut, neboť do něj zadáte pouze základní údaje, jako je jméno a příjmení, bydliště a číslo občanského průkazu. Druhou variantou je odeslání speciální SMS. A nemusíte mít strach, že by vás vyšla draho, její cena bude stejná jako u běžné textovky, takže záleží pouze na tarifu vašeho mobilního operátora. Díky tomu, že nebankovní společnost pracuje nepřetržitě, může být okamžitá půjčka do deseti minut na vašem bankovním účtu.