Nebankovní půjčka pro problémové klienty půjčí na nové letní gumy

V České republice platí zákon č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů (zákon o silničním provozu), který ukládá všem řidičům, aby na motorovém vozidle měnili letní a zimní gumy. Od 31. března (je možné i dříve) je nutné mít na autě letní gumy. Jezdit na zimních by byl risk, protože ty v horksých letních podmínkách ztrácí své vlastnosti. Jezdit nesmíte ani na sjetých letních gumách. V obou případech riskujete, že se auto stane neovladatelným a způsobíte dopravní nehodu. Nejenže bude drahá, ale hrozí, že ohrozíte na životě sebe i další účastníky dopravího provozu. Investujte několik tisíc korun do nových gum. Jestliže nemáte dost peněz, jako rychlá pomoc se i vám nabízí nebankovní půjčka pro problémové klienty. Jak ji získat?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a rychlé vyřízení

Žádost o půjčku se podává online. O peníze tedy můžete požádat odkudkoliv, kde je stabilní připojení k internetu. Vyřízení trvá asi 15 minut. Je potřeba:

  • zvolit si sumu a dobu splatnosti,
  • vyplnit online žádost,
  • k žádosti nahrát scan občanského průkazu.

Jakmile je kompletní žádost odeslána, nebankovní společnost ji posoudí a pošle vám vyjádření skrze Sms zprávu.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a poplatky

Za poskytnutí nebankovní půjčky ihned se platí jen jeden mírný poplatek. Jeho výše je závislá na tom, kolik si půjčíte a na jak dlouho. Například při půjčce 1000 korun na 7 dní je poplatek pouhých 100 Kč.

Dá se získat i zdarma

Půjčka online do 10 min pro vás bude zdrama, když si půjčíte 9000 korun na 30 dnů. Platí to pro všechny, kteří si půjčují poprvé.