Nebankovní půjčka pro problémové klienty vás podrží, když potřebujete rychle vyřešit trable s pokaženým bojlerem

Nefunkční bojler umí v zimě pořádně potrápit. Pokud venku mrzne, jako když praští, člověk si rád dopřeje horkou vanu nebo dlouhou sprchu. S pokaženým bojlerem si ji však užijete jen těžko. Pokud jste odsouzeni k otužování studenu vodou, protože zařízení na ohřev vody se pokazilo, měli byste potíže co nejrychleji vyřešit. V opačném případě si můžete uhnat pěkné nachlazení nebo chřipku. Vyberte si nový bojler a dopřejte si horkou lázeň ještě dnes. Nebankovní půjčka pro problémové klienty vám to umožní, i když nemáte právě vysoký příjem. Sjednáte ji totiž za dobrých podmínek a bez zbytečných průtahů.

Půjčka ihned vás na holičkách nenechá

Při nákupu nového bojleru dobře zvažte, zda zůstanete u stejné velikosti, kterou jste užívali doposud, nebo dáte přednost většímu objemu. Velikost je vždy závislá na počtu osob v domácnosti a také na tom, k jakým účelům bude horká voda sloužit. Také dobře promyslete, jestli dáte přednost průtokovému, tlakovému nebo zásobníkovému ohřívači. Nenechejte si nijak omezovat cenou. Nebankovní půjčka pro problémové klienty vám může poskytnout až 10 000 Kč, což je částka, která vám na úhradu bojleru bohatě postačí.

Jak ji sjednáte?

  • můžete ji vyřídit pomocí online formuláře na stránkách společnosti
  • druhou možností je získat ji pomocí sms půjčky pro problémové klienty
  • získat ji můžete kdykoliv během dne, neboť je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
  • ihned po odeslání je zpracována a proto se do pár minut dozvíte, zda vám byla schválena
  • na bankovním účtu ji uvidíte ve stejný den, kdy si o ni řeknete

Do kdy je třeba ji vrátit?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty má pružný termín splatnosti. Standardně je třebe peníze vrátit do 45 dnů od zapůjčení. Pokud to však nestihnete, můžete si jej prodloužit až 2x o 30 dnů.