Potřebujete koupit zimní pneumatiky? Peníze nabízí půjčka nebankovní

Pomalu ale jistě se blíží zim a s ní i povinnost přezout na zimní gumy. Mají ty vaše už sjetý vzorek, takže potřebujete koupit nové? Je třeba myslet na kvalitu a investovat do lepších gum, které v pohodě vydrží až 3 sezóny. Jsou také mnohem bezpečnější. Jestliže vám peníze chybí, neslevujte z kvality. Jako pomoc se nabízí půjčka nebankovní. Jak ji snadno získáte i vy?

Půjčka nebankovní je dostupná kdykoliv

Půjčka nebankovní se od klasické půjčky v bance liší tím, že si o ni můžete požádat kdykoliv jen chcete. Je to možné díky tomu, že je veškerá agenda s vyřizováním půjčky přesunuta do internetového prostředí. I vám bude stačit, když si najdete stránky nebankovní společnosti a budete postupovat podle instrukcí. Jako první se musíte rozhodnout, kolik peněz si půjčíte a na jak dlouhou dobu. Nejvyšší částka je 10 000 korun, nejnižší možná půjčka je 500 korun. Co se týče doby splatnosti, volíte si ji v rozmezí 7 až 45 dní. Je výhodou, že kdykoliv můžete také požádat o prodloužení termínu. To jde až o 60 dní. Žádost se také podává online. K vyřízení půjčky je nutné si připravit občanský průkaz. Do žádosti se vyplňuje jeho číslo a je ještě nutné udělat scan obou jeho stran.

Půjčka nebankovní a podmínky získání

Výhodou je, že nemusíte dokazovat příjem. Bude bohatě stačit, když uveden přibližné příjmy a výdaje. Půjčku získá každý žadatel, který prokáže, že:

  • Je starší 21 let a není mu více než 85 let,
  • Je občanem ČR,
  • Nemá u společnosti jinou nesplacenou půjčku.

Jaké varianty jsou k mání?

Půjčka nebankovní má několik názvů, např.:

Všechny mají stejné podmínky.