Půjčka ihned

Máte problémy s penězi? Počítáte každý měsíc, abyste s rozpočtem vyšli? I jeden nečekaný výdaj v řádu několika tisíc vám udělá vrásky na čele? Přestaňte se trápit a podívejte se, jak funguje systém nebankovního půjčování. Je to jednoduché, takže za několik minut můžete i vy získat až 10 000 korun. Vše si ukážeme na příkladu půjčky ihned, která patří k vůbec nejpopulárnějším druhům nebankovní půjčky.

Půjčka ihned jako dobrá kamarádka

Půjčka ihned byla na finanční trh uvedena v roce 2005 a ihned se zařadila mezi nejpopulárnější typy finančních produktů. Využilo ji již několik tisíc spokojených klientů. Nejčastěji si půjčku brali ve chvíli, kdy jim zbývalo několik dní do výplaty, ale peníze už žádné neměli. Často se půjčka ihned používá také na nákup spotřebičů nebo dovolené. Největším lákadlem půjčky jsou její férové podmínky. Každý si může půjčit až na 105 dní, ihned vidí, kolik musí vrátit navíc.

Půjčka ihned lze nastavit podle potřeby

Půjčka ihned má několik nastavitelných položek. Volí se suma v rozmezí 500 až 10 000 korun, dále doba splatnosti od 7 do 45 dní. Lze ji ještě prodloužit o dalších 60 dní. K tomu je potřeba vyplnit speciální online žádost. O prodloužení je možné požádat i přes SMS zprávu. Dále si každý volí, jak chce obdržet údaje k platbě. Je to možné přes:

  • E-mail,
  • SMS zprávu,
  • Dopisem.

Jak půjčku získat zdarma

Půjčku ihned zcela zdarma získají všichni, kdo si o ni žádají poprvé. Aby tomu tak bylo, musí si nastavit dobu splatnosti na 30 dní a půjčit si 9000 korun. I pro ostatní je půjčka výhodná, platí se jen mírný poplatek.