Půjčka na byt a nová kuchyň je vaše

Nesplňuje už vaše malá kuchyň požadavky rodiny a je nejvyšší čas podívat se po nové? Pokud se chystáte kuchyň i s jídelnou vyměnit od podlahy, budé vás čekat demontáž původní linky a nábytku, položení nové podlahy, výmalba místnosti a nakonec výběr a instalace nového vybavení. Než se však pustíte do změn, svolejte rodinnou poradu, na které si společně ujasníte požadavky všech členů a vyberete zařízení přesně podle vašich přání. Máte už plán hotový a nyní řešíte, kde vzít na jeho realizaci potřebné finance? Půjčka na byt vám s rekonstrukcí pomůže. Díky ní si můžete půjčit částku, kterou potřebujete a ještě si sami vyberete, za jakých podmínek vám bude poskytnuta.

Půjčka na byt, když se nechcete upisovat bance

V dnešní době už se ve finanční tísni nemusíte spoléhat jen na pomoc vaší banky. Existuje mnoho způsobů, jak přijít k penězům a také za výhodnějších podmínek. O podporu můžete požádat svou rodinu nebo přátele, u kterých získáte peníze často nejvýhodněji. Ne vždy však mají vaši blízcí naspořeno a tak je nutné požádat o pomoc jinde. Nebankovní společnosti, které patří mezi oblíbené poskytovatele půjček, vám mohou dát větší či menší obnos peněz a to s výhodnou úrokovou sazbou a velmi rychle. Např. půjčka ihned vám přinese až 10 000 Kč ještě tentýž den, kdy si o ni řeknete.

Výhody nebankovní pomoci

  • sami si u ní zvolíte její výši, dobu splatnosti i úrokovou sazbu
  • jste díky ní zcela nezávislí na bance
  • funguje podobně jako půjčky bez registru a poplatku, takže ji můžete mít i bez nutnosti doložení příjmu
  • poskytne vám ji i více věřitelů zároveň

Kolik s půjčkou získáte?

Půjčka na byt vám poskytne až 600 000 Kč, které můžete použít na rekonstrukci kuchyně. U takto vysoké částky je nutné ručit nemovistostí, takže pokud tuto podmínku nemůžete splnit, můžete si říst třeba jen 30 000 Kč. U menší půjčky se totiž vyhnete povinnosti ručit majetkem a také nutnosti doložení příjmu.