Půjčka na byt podpoří vaše rozhodnutí osamostatnit se

Žijete se svými rodiči už příliš dlouho a proto jste se po dlouhém zvažování rozhodli osamostatnit a najít si vlastní bydlení? Podařilo se vám díky dobrému zaměstnání naspořit slušnou částku, kterou byste rádi investovali do vlastního bydlení? Nebo vám bude pro začátek stačit, když si najdete příjemný podnájem, který budete měsíčně ze své mzdy hradit? Pokud vám k dotažení vašeho plánu chybí peníze na splátku vratné kauce nebo potřebujete sjednat půjčku na zakoupení vlastní nemovitosti, můžete se obrátit na nebankovní společnosti. Jejich půjčka na byt vám s řešením situace pomůže a zanedlouho můžete stěhovat krabice a kufry do nového.

Půjčka na byt vyřeší situaci

Finance potřebné k úhradě bydlení, můžete sehnat na více místech. Často vám je mohou poskytnout banky, avšak podmínky, za kterých úvěr sjednáváte, nemusí být příliš výhodné. Někdy vám mohou půjčit přátelé nebo rodina. Většinou však nemají k dispozici nikterak vysokou sumu. Nebankovní půjčky ihned mají oproti nim tu výhodu, že vám poskytnou relativně vysokou částku za velmi výhodných podmínek. Často máte také naprostou svobodu v tom, abyste si sami vybrali, na co přistoupíte a co už pro vás není akceptovatelné.

Jak půjčka na byt funguje?

  • můžete si u ní sami zvolit její výši a dobu splatnosti
  • lze ji sjednat i bez registru, jako to nabízí půjčka ihned
  • do žádosti vyplníte částku, kterou potřebujete půjčit, ideální dobu splatnosti a maximální úrok, který jste ochotni přijmout
  • pak čekáte na zaslání nabídek, které získáte od věřitelů
  • pokud s některými podmínkami souhlasíte, můžete uzavřít smlouvu
  • nebankovní společnost pak dohlíží na řádné plnění smlouvy obou stran

Kolik můžete získat?

Pokud potřebujete jen pár tisíc, vyplatí se vám uzavřít pomoc, u které není nutné dokládat příjem. V případě, že však sháníte větší obnos, musíte se zaručit nemovitostí. Pak máte nárok až na 600 000 Kč.