Půjčka online do 10 min

Každému z nás může život připravit mnoho problematických událostí. Někdy se do velkých finančních problémů dostanete třeba jen kvůli rozbité lednici. Potřebujete koupit novou, ale nemáte na ni? Máme pro vás tip, jak takovou situaci snadno vyřešit pomocí nebankovní půjčky, kterou vyřídíte do 10 minut z pohodlí vašeho domova.

Půjčka online do 10 min nemá přísné podmínky získání

Půjčka online do 10 min se řadí mezi ty, které získáte velice snadno. Má jen 3 podmínky, které musí splnit každý žadatel:

  1. Osoba, která půjčku chce, nesmí být mladíš 21 a starší 85 let,
  2. Osoba musí mít české státní občanství,
  3. Nesmí dlužit v rámci jiné půjčky.

Půjčka online do 10 min a hlavní výhody oproti bankovnímu půjčování

Pokud si chcete půjčit peníze od banky, připravte se na to, že si vás banka bude prověřovat. Po žadatelích například chce, aby jí doložili potvrzení o příjmu. Pokud je nižší než 10 000 korun, peníze jim banka poskytne jen velmi těžko. Banka také prověřuje, jestli se jméno žadatele nachází v registru dlužníků. Když tam je, úvěr je žadateli zamítnut. Banka si také prověřuje trestní rejstřík. U nebankovní společnosti se ničeho takového nedočkáte, díky tomu je půjčka online do 10 min dostupná většině lidí.

Nastavitelné položky jsou výhodou

Půjčka online do 10 min má několik nastavení, díky kterým si každý půjčku přizpůsobí k obrazu svému. Žadatel si například volí dobu splatnosti a vybírá si také sumu. Volí si, kdy ho má společnost kontaktovat, může to být v nočních hodinách. Vybírá si také formu, v jaké obdrží fakturační údaje (e-mail, SMS zpráva, dopis). Může si také vybrat, kam mu společnost paníze pošle – je to možné na účet nebo poštovní poukázkou.