Půjčka online do 10 min

Žijeme v době „internetové“, téměř vše je dnes možné vyřídit online. Je výhodou, že vlastně každý si může přes internet vyřídit i půjčku, je to otázka několika minut. Že nevíte, jak půjčku vyřídit? Právě jste narazili na návod, který vám vše objasní. Čtete dále a dozvíte se, jak půjčku sjednat online. Dozvíte se také, proč se půjčka online do 10 min v současné době řadí mezi nejoblíbenější finanční produkty na trhu.

Půjčka online do 10 min a snadné podání žádosti

Půjčka online do 10 min se vyřizuje kompletně online. Na oficiálních stránkách nebankovní společnosti se nachází žádost, kterou je třeba vyplnit. Je to velice rychlé, protože se do žádosti vyplňuje jen několik základních údajů. Je třeba vyplnit:

  • Jméno a příjmení,
  • Datum narození,
  • Rodné číslo,
  • Číslo občanského průkazu,
  • Bydliště a další.

K žádosti ještě musí žadatel nahrát scan obou stran občanského průkazu, aby si společnost mohla rychle ověřit správnost zadaných údajů.

Půjčka online do 10 min a podmínky získání

Nebankovní společnost poskytne půjčku každému, kdo je starší 21 a mladší 85 let, je občanem České republiky a nemá u společnosti jinou nesplacenou půjčku. Je výhodou, že o schválení půjčky dá společnost žadateli neprodleně vědět přes SMS zprávu.

Půjčka online do 10 min má další volitelné položky

U půjčky ihned si můžete také zvolit, v jaké formě vám má společnost peníze poslat. Lze to na účet nebo přes poštu. Dále si volíte, jak vám mají poslat fakturační údaje. Je to možné přes e-mail, poštou nebo přes SMS zprávu. Volíte si také, kdy vás mají kontaktovat. Společnost vám může zavolat i v nočních hodinách.