Půjčka v hotovosti se hodí, když potřebujete novou troubu

Jistě to znáte taky. Před příchodem očekávané návštěvy chystáte pohoštění a když už se chystáte vložit jídlo do předehřáté trouby, zjistíte, že je úplně studená. Pokud jste se i po změně pečícího programu ujistili, že opravdu nefunguje, je víc než jasné, že pečínku ani koláč už dnes nepřipravíte. Na místě je zavolat opraváře a zjistit příčinu poruchy a možnosti opravy. Jestliže vám bylo po odborné prohlídce oznámeno, že je třeba pořídit nový spotřebič, může to pro vás být docela rána. Řada lidí nevyužívá spořící účet k vytvoření zásoby, ze které by nyní mohla vzít finance potřebné na zaplacení nové trouby. V takových případech vám však může přijít vhod půjčka v hotovosti.

Půjčka v hotovosti nebo půjčka ihned? Obě jsou stejně výhodné

Na našem trhu seženete řadu produktů a služeb, s nimiž si budete moci půjčit peníze. Ne všechny se však vyplatí sjednávat. Některé z nich vám mohou opravdu zatopit a zkomplikovat život. Půjčka v hotovosti je však jiná. Poskytuje ji nebankovní společnost a proto při jejím sjednávání nepotřebujete řadu doporučení nebo dokladů, které byste museli předložit v případě bankovního úvěru a přesto je bezpečná.

Bez čeho se obejdete?

K vyřízení půjčky bez registru a poplatku potřebujete doložit pouze to, že máte české státní občanství a že je váš věk mezi 21 a 85 lety. Nic víc skutečně není třeba. Obejdete se tak bez:

  • potvrzení o výše příjmu
  • výpisu z rejstříku trestů
  • nahlédnutí do registru dlužníků
  • ručitele
  • zástavy

Vyřízení pomoci je tak snadné

Půjčku si můžete sjednat dvěma způsoby. Buď pošlete speciální sms zprávu z vašeho mobilu a nebo na stránkách společnosti vyplníte online formulář, do kterého uvedete základní osobní údaje a odešlete jej ke zpracování. Vyhodnocení budete znát během pár minut, neboť nebankovní společnost funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Díky tomu můžete začít čerpat peníze už během 24 hodin od podání žádosti.